Haber Detayı
06 Ocak 2019 - Pazar 12:06 Bu haber 2569 kez okundu
 
*Askon Buluşmaları Devam Ediyor*
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesi’nin her ay gerçekleştirdiği geleneksel kahvaltılı buluşma toplantısı, cumartesi günü gerçekleştirdi.
GENEL Haberi


Buluşma toplantısının konuğu Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer Özkan, Müdür yardımcısı Afif Çelebi ve Çed Şube Müdürü Hamza Uçar idi.

Programda konuşan ASKON Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu, “Batman’da yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcıların hizmetindeyiz. Yatırım yapacak olan işadamlarının sorunlarının takipçisiyiz. Yaşadıkları sıkıntıları giderme adına elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz.” diye konuştu.

Nasıroğlu ayrıca, içinde bulunduğumuz coğrafyamızın hareketliliğinden kaynaklı oluşan sıkıntılardan ülkemizin de etkilendiğini belirterek, özellikle içinde bulunduğumuz sıkıntılardan dolayı sayın Cumhurbaşkanımızın milli seferberlik, istihdam ve yatırıma devam çağrısından sonra iç ve dış güçlerin saldırılarına inat, tüm üyeleri ile birlikte ciddi bir çalışma içinde olduklarını, il dışından, özellikle İstanbul’dan ilimize yatırımcı kazandırmak amacıyla büyük firmalarla görüştüğünü ve yakın tarihte firmalardan birkaçını Batman’da ağırlayacaklarını dile getirdi.

Sohbet ortamında geçen toplantıda, Askon ailesinin üyelerini imar affı, kentsel dönüşüm ve Çed Raporları ile ilgili konularda bilgilendirmek amacıyla söz alan İl Müdürü Muzaffer Özkan, ilgili konularda bilgilendirme yaparak ilimizde yatırım yapacak tüm yatırımcıların 7/24 hizmetinde olduklarını ve yatırımcıların iş ve işlemlerini bürokrasiye takılmadan hızlı bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla tüm ekibiyle ciddi bir çalışma içinde olduklarını belirtti. Ayrıca Askon’un çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve ilimiz için yapılan çalışmalardan dolayı Askon ekibini takdir ettiğini ifade ederek, yaptıkları davet için şube başkanı Nasıroğlu’na teşekkür etti.

Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu da, toplantının verimli geçtiğini belirterek, toplantı sonunda ASKON üyelerinin sorularını cevaplandıran Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer Özkan ve ekibine Askon Batman Şubesi adına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: *Askon, Buluşmaları, Devam, Ediyor*,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Arşiv
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı