Haber Detayı
05 Kasım 2017 - Pazar 14:44 Bu haber 1392 kez okundu
 
HALKIN SESİ KUTLANIYOR
Batman Halkın Sesi Gazetesi 4 yayın yılını geride bırakarak 5. İnci yayın yılına girmesi nedeniyle Batman Belediye başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Ak Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Osman Sünger ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren kuruluş yıl dönümünü kutlayan birer mesaj gönderdiler.
MEDYA Haberi


Batman Belediye Başkanı Ertuğ Şevket Aksoy, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Düz’un şahsında gazetemizde gönderdiği kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı; 4 Kasım 2013 tarihinde yayın hayatına "Merhaba!" diyen Batman Halkın Sesi Gazetesinin 5. yayın yılına girmiş olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. İmtiyaz sahipliğini ve Yazı İşleri Müdürlüğünü Murat Düz’ün yaptığı Batman Halkın Sesi Gazetesi, yaptığı doğru, ilkeli, objektif haberlerle Batman halkının adeta gözü, kulağı ve dili olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle başta İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Murat Düz şahsında tüm çalışanları tebrik eder, yeni yayın hayatında başarılarının devamını dilerim.”

Ak Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin’ “Gazetemiz imtiyaz sahibi Murat Düz’e gönderdiği kutlama mesajında şöyle dedi: Basın, devletimiz ve halkımız arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Meslek ilkeleri ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde tarafsız, doğru ve hızlı biçimde halkımızın haber almasına katkı sağlayan, yerel basın kuruluşlarımızdan Batman Halkın Sesi Gazetesi'nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başta şahsınız olmak üzere gazete çalışanlarına başarılar dilerim.”

İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Osman Sünger gazetemize gönderdiği kutlama mesajında, “Gazetenizin kuruluş yıldönümünü münasebetiyle tüm gazete çalışanlarınızı tebrik eder, nice başarılı yayın yıllarınızın devamını dilerim” dedi.

Batman Halkın Sesi Gazetesi 4. Yılını geride bırakıp 5. Yılına merhaba demesinin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ’de bir kutlama mesajı yayınladı. İl Müdürü Eren; “Gazetecilik gibi zor bir mesleği icra eden Halkın Sesi Gazetesinin tüm çalışanlarını kutlarım. Dileğimiz ve temennimiz nice yıllar barışın, kardeşliğin, halkın sesi, demokrasi, özgürlükler ve doğruları ilkeli ve tarafsız bir şekilde gündeme getirmeye devam etmesidir. Bu vesileyle nice yıllar diliyorum.”diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: HALKIN, SESİ, KUTLANIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Arşiv
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı