Haber Detayı
06 Ekim 2018 - Cumartesi 22:28 Bu haber 3923 kez okundu
 
MİLLİ BEKA HAREKETİNDEN KINAMA
Milli Beka Hareketi, Batman’da terör olaylarını kınadı. Atatürk Parkında bir ardaya elen Beka Hareketi Batman İl, ilçe ve yönetim kurulu üyeleri bir basın açıklaması yaptı.
GÜNDEM Haberi


Basın açıklamasına Milli Beka hareketi Kadın Kolları Genel Başkanı Netice Aslan, Milli Beka Hareketi Kıbrıs Ülke Başkanı İsmail Yıldız,Diyarbakır Siirt, Mardin ve Bitlis teşkilatları da Batmandaki basın açıklamasına destek verdiler.

 Milli Beka Hareketi Batman İl Başkanı Selahattin Yusufoğlu yaptığı açıklamada; “Milli birlik, Milli beraberlik, Milli ruh ve Milli duruşumuzu tüm şer odaklarına göstermek, büyük Türk halklarının evlatlarının dim dik ayakta olduğunu his ettirmek için burada toplanmış bulunmaktayız. Terör örgütü PKK’nın, yiğit Mehmetçiklerimizi pusu kurarak  şehit ettiği burada yani Batman’da yüce Allah’ın mertebelerinin en yükseği olan şehadet makamına layık oldukları yerdeyiz. Yüce Allah’tan kahraman Mehmetçiklerimizi rahmet diliyor, ülkemizin başı sağ olsun. “ dedi.

“DEVLETİMİZ BİR BÜTÜNDÜR”

Milli Beka Hareketi Batman İl Başkanı Selahattin Yusufoğlu; “Dost düşman bilsin duysun ki;  Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir bütündür , devletimizin gücü ve iradesi de sağlamdır , inanıyoruz ve biliyoruz ki , büyük Türk halkları  şehidin , şühedanın kanını yerde öcünü hainlerde asla bırakmamıştır asla da bırakmayacaktır. Tüm terör odaklarının inlerine girilecek , hainlerin nefes aldığı tüm yerlerde taş taş üstüne , baş baş üstüne bırakılmayacaktır. Merhum şairimiz Arif Nihat Asya bayrak şiirinde şöyle diyor; Tarihim , şerefim , şiirim her şeyim , yer yüzünde yer beğen , nereye dikilmek istersen söyle seni oraya dikeyim. Nerede güvenlik güçlerimize kurşun atan , pusu kuran , saldırı hazırlığında olan , Ülkemizi bölme girişiminde bulunan kim varsa , tek tek tespit edilmeli , ibreti alem olsun diye ya direkte sallandırılmalı , yada ay yıldızlı bayrağımız oralara heybetli bir şekilde dikilmelidir. Buradan tüm terör örgütlerine sesleniyoruz ; Birliğimizi , beraberliğimizi , kardeşliğimizi ve ülkemizin refah ortamını asla bozamayacaksınız , biz buna müsaade etmedik , etmeyeceğiz ve ettirtmeyeceğiz. Tüm milli yüreklere , milli bedenlere , milli kalplere sesleniyoruz ; Vakit devletine , milletine , devlet başkanına sahip çıkma vaktidir , vakit safları sık , başları dik tutma vaktidir. Bizler Milli Beka Hareketi Güneydoğu Anadolu Bölgesi İl Teşkilatları olarak aziz devletimize ve necip milletimize destek vermek üzere tüm imkan , olanak ve bütün teşkilatlarımızla burada hazır olduğumuzu belirtmek için burada toplanmış bulunmaktayız.”şeklinde konuştu.

“HEDEF 2023”

Hedeflerinin 2023 olduğunu belirten Milli Beka Hareketi Batman İl Başkanı Selahattin Yusufoğlu; “Ülkemizin 2023 hedeflerine emin , kararlı ve hızlı adımlarla ilerlemesini içine sindiremeyen Bizans artığı Siyonizm uşakları , dört bir yandan devletimize saldırdıkları ap açık bellidir , aşikardır  ve net bir şekilde görülmektedir , lakin unuttukları şey , sayın cumhurbaşkanımızın arkasında tüm İslam aleminin hayır duaları vardır , İslam aleminin umudu olmuş , mazlumların gür sesi olmuş , gariplerin yoldaşı olmuş dünya liderimizin yanındayız ve tam destekçisiyiz , biz milli beka hareketi üyeleri olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmak için burada hazırız , bizler hamdolsun biriz , beraberiz , tek saftayız ve tek yürekteyiz , çünkü biz din, ırk , köken , görüş ve duruşu ne olursa olsun hep birlikte Türkiye’yiz demekten gurur ve şeref duyan vatan sevdalılarıyız. Kahraman büyük Türk milletine saygı ile arz ederiz.” Diyerek basın açıklamasını bitirdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MİLLİ, BEKA, HAREKETİNDEN, KINAMA,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Arşiv
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı